2 września 2014 14:55

Instruktorzy

Czarne Stopy instruktor Piotr SieradzkiPiotr Sieradzki – instruktor, choreograf, pedagog, absolwent Studium Tańca Współczesnego, sędzia Polskiej Federacji Tańca, Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego oraz International Federation of Modern Dance. Od lat 90 związany z łódzkim Zespołem Tańca Nowoczesnego „Czarne Stopy”.

Zajmuje się głównie stylem hip hop oraz technikami z nim związanymi. Jako tancerz wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Swoje umiejętności doskonalił na wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych.

Jako instruktor od 15 lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w Polsce i Europie.

Jego choreografie wielokrotnie zajmowały najwyższe lokaty na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Współpracował z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Trubadurzy, Kazimierz Kowalski i inni…

Tworzył widowiska taneczne, podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Jego pasja i profesjonalizm przyczyniły się do wychowania wielu pokoleń tancerzy, którzy realizując się w tańcu zdobywają najwyższe laury na parkietach w kraju i za granicą. Jego wychowankowie prowadzą zajęcia w największych szkołach tańca w Łodzi, Polsce i za granicą.

 

Czarne Stopy instruktorka Joanna SieradzkaJoanna Sieradzka – instruktor, choreograf, pedagog, absolwentka kierunku pedagogika na Uniwersytecie Łódzkim, sędzia Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Od 23 lat związana z łódzkim Zespołem Tańca Nowoczesnego „Czarne Stopy”.

Zajmuje się głównie stylem hip hop oraz technikami z nim związanymi. Jako tancerka wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Swoje umiejętności doskonaliła na wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych.

Jako instruktorka od 12 lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w Polsce i Europie.

Jej choreografie wielokrotnie zajmowały najwyższe lokaty na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Współpracował z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Trubadurzy, Kazimierz Kowalski i in..

Tworzyła widowiska taneczne, podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Swoją wiedzę, doświadczenie i energię stara się przekazywać najmłodszym adeptom sztuki tanecznej dzięki czemu jej podopieczni zdobywają na zajęciach nie tylko fachowe umiejętności, ale czerpią też wielką radość z treningów.

 

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2003 roku w Klubie Sportowym Czarne Stopy, następnie rozwijała się jako tancerka i instruktorka w różnych szkołach tańca na terenie całej Polski.
Wieloletnie tańczenie w zamkniętej grupie formacyjnej podczas turniejów
i różnego rodzaju pokazów, pozwoliło na poszerzenie swoich umiejętności,
łatwość w poruszaniu się na scenie oraz kontakt z publicznością.
Jest finalistką II edycji programu “Got to Dance – Tylko Taniec”
wraz z grupą.
Jednym z licznych osiągnięć jest zdobycie Tytułu Mistrza Europy w Tańcu Sportowym w kat. Solowej.
Jej podopieczni zdobyli wiele tytułów podczas Mistrzostw Polski,
Europy i Świata.
Prowadziła duet, który zwyciężył pierwszą Polską edycję “Małych Gigantów” – Ninę i Adama z “Kliki Rubika”.
W 2018 roku była jedną z choreografek “Mistera Polski”.
Jest osobą energiczną, zdeterminowaną i dąży do postawionego sobie celu.
Swoje umiejętności rozwija pod okiem różnych instruktorów z całego świata, zgłębiając wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Lubi pływać, podróżować, grać na tunk drumie, śpiewać Beatkę w samochodzie, czytać i pić kawę 🙂
Preferuje style street’owe.

foto-hip-hop-Koft-150x150Kamil Hoft – doświadczony instruktor tańca, tancerz, choreograf oraz instruktor lekkoatletyki. Wyjątkowo charyzmatyczny, zdolny, uprzejmy i niezwykle energiczny.  Swoim optymizmem, uśmiechem i poczuciem humoru mobilizuje wszystkich do zapoznania się z tańcem, który jest jego pasją. Na jego zajęciach wszystko jest możliwe! Nauka kroków i choreografii przestaje być wyczerpującym treningiem, lecz staje się naprawdę świetną zabawą!

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji wychowanie fizyczne. Współpracuje  z teatrem im. Jaracza w Łodzi gdzie brał udział w spektaklach „Sen Nocy Letniej” W. Szekspira.

Choreograf Kordiana Kacperskiego na „Look of the Year” w Łodzi.

Uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych, między innymi Summer Dance Intesive, DanceMania, Back to the Groove, Tricky LA, Europejskie spotkania taneczne, Hip Hop Mania, Fair Play Dance Camp.

Uczył się od: NIKA DEMOURY (główny choreograf J.Bibera), LEE DANIELSA, SWEET, JAOU ASSUNCA, TONY CZARA, JIANA, LAURY EDWARDS, CANDANCE BROWN, KYLE HANAGAMI, KEVINA MAHERA, ANTHONY KAYE, VIET DANGA, GABRIEL FRANCISCO,SWEET, FLOCKEYA, MONCELLA „il cosbyego”, DAMONA FROSTA,TIGHT EYEZ- krump, LANDO WILKINSA, WILLDABESTA, MAŃKA, SANDY, MARCINA MROZIŃSKIEGO

Breaking: STORM, ROXRITE, KEEBZ,KID DAVID, POE ONE, bboy THOMAZ, oraz Mirosława Bednarkiewicza i  wielu innych.
Brał udział w wielu pokazach i zawodach w całej Polsce m.in. RYTMY ULICY i THE STYLE CRASH

Sebastian A. Błaszczyk, Trener Akrobatyki z wieloletnim doświadczeniem, Akrobata w Teatrze Muzycznym oraz Teatrze Wielkim w Łodzi.
Pracował i występował w całej Polsce, jako trener, akrobata oraz wykładowca.
Obecnie współpracuje z Polskim Centrum Rekreacji Ruchowej jako wykładowca szkoląc nowych trenerów akrobatyki.
Specjalizuje się w pracy z tancerzami oraz osobami występującymi na scenie.
Jego celem jest kreowanie Artystów, którzy chcą wykorzystać potencjał swojego ciała do granic możliwości.

Monika Justyńska zaczęła tańczyć w 1995 roku, a kilka lat później dołączyła do formacji hip hop Czarne Stopy,
z którą wielokrotnie startowała w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.
W 2006 roku wraz z formacją Deft Crew zdobyła pierwsze miejsce na Rytmie Ulicy w Pile.
W 2012 roku tańczyła w projekcie stworzonym przez Street Dance Academy z Wrocławia wraz z Fundacją Rozwoju Człowieka TROOD,
którego choreografem była Andye Jamieson (USA).
Od 2011 trenowała formacje w takich miejscach jak: Spółdzielczy Dom Kultury SEM w Zgierzu, Family Dance, Open Dance Studio czy Urban Dance Zone w Łodzi.
Obecnie zajmuje się grupami reprezentycyjnymi Black Team (Junior oraz Senior).
Monika należy również do ogólnopolskiej organizacji Who If Not You i miała okazję uczyć na charytatywnych warsztatach Help If You Can w Łodzi oraz Warszawie.
Bardzo ważne jest dla niej ciągłe doskonalenie własnych umiejętności, dlatego tak często jak to możliwe bierze udział w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą z najlepszymi nauczycielami z całego świata.
Przywiązuje ogromną wagę do muzykalności, nie zapominając przy tym o czystości i dokładności ruchu. Stara się, aby jej zajęcia były wyzwaniem zarówno dla kursantów jak i dla niej samej.

Warto też zobaczyć :

Czarne Stopy > Instruktorzy > Instruktorzy