Menu Zamknij

Instruktorzy

Czarne Stopy instruktor Piotr SieradzkiPiotr Sieradzki – instruktor, choreograf, pedagog, absolwent Studium Tańca Współczesnego, sędzia Polskiej Federacji Tańca, Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego oraz International Federation of Modern Dance. Od lat 90 związany z łódzkim Zespołem Tańca Nowoczesnego „Czarne Stopy”.

Zajmuje się głównie stylem hip hop oraz technikami z nim związanymi. Jako tancerz wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Swoje umiejętności doskonalił na wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych.

Jako instruktor od 15 lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w Polsce i Europie.

Jego choreografie wielokrotnie zajmowały najwyższe lokaty na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Współpracował z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Trubadurzy, Kazimierz Kowalski i inni…

Tworzył widowiska taneczne, podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Jego pasja i profesjonalizm przyczyniły się do wychowania wielu pokoleń tancerzy, którzy realizując się w tańcu zdobywają najwyższe laury na parkietach w kraju i za granicą. Jego wychowankowie prowadzą zajęcia w największych szkołach tańca w Łodzi, Polsce i za granicą.

Czarne Stopy instruktorka Joanna SieradzkaJoanna Sieradzka – instruktor, choreograf, pedagog, absolwentka kierunku pedagogika na Uniwersytecie Łódzkim, sędzia Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Od 23 lat związana z łódzkim Zespołem Tańca Nowoczesnego „Czarne Stopy”.

Zajmuje się głównie stylem hip hop oraz technikami z nim związanymi. Jako tancerka wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

Swoje umiejętności doskonaliła na wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych. Jako instruktorka od 12 lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w Polsce i Europie. Jej choreografie wielokrotnie zajmowały najwyższe lokaty na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Współpracowała z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Trubadurzy, Kazimierz Kowalski i in..

Tworzyła widowiska taneczne, podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Swoją wiedzę, doświadczenie i energię stara się przekazywać najmłodszym adeptom sztuki tanecznej dzięki czemu jej podopieczni zdobywają na zajęciach nie tylko fachowe umiejętności, ale czerpią też wielką radość z treningów.

Klaudia Kika Olszewska – Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2003 roku w Klubie Sportowym Czarne Stopy, następnie rozwijała się jako tancerka i instruktorka w różnych szkołach tańca na terenie całej Polski.
Wieloletnie tańczenie w zamkniętej grupie formacyjnej podczas turniejów
i różnego rodzaju pokazów, pozwoliło na poszerzenie swoich umiejętności,
łatwość w poruszaniu się na scenie oraz kontakt z publicznością.
Jest finalistką II edycji programu „Got to Dance – Tylko Taniec”
wraz z grupą.
Jednym z licznych osiągnięć jest zdobycie Tytułu Mistrza Europy w Tańcu Sportowym w kat. Solowej.
Jej podopieczni zdobyli wiele tytułów podczas Mistrzostw Polski,
Europy i Świata.
Prowadziła duet, który zwyciężył pierwszą Polską edycję „Małych Gigantów” – Ninę i Adama z „Kliki Rubika”.
W 2018 roku była jedną z choreografek „Mistera Polski”.
Jest osobą energiczną, zdeterminowaną i dąży do postawionego sobie celu.
Swoje umiejętności rozwija pod okiem różnych instruktorów z całego świata, zgłębiając wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Lubi pływać, podróżować, grać na tunk drumie, śpiewać Beatkę w samochodzie, czytać i pić kawę 🙂
Preferuje style street’owe.

Monika Justyńska- zaczęła tańczyć w 1995 roku, a kilka lat później dołączyła do formacji hip hop Czarne Stopy,
z którą wielokrotnie startowała w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.
W 2006 roku wraz z formacją Deft Crew zdobyła pierwsze miejsce na Rytmie Ulicy w Pile.
W 2012 roku tańczyła w projekcie stworzonym przez Street Dance Academy z Wrocławia wraz z Fundacją Rozwoju Człowieka TROOD,
którego choreografem była Andye Jamieson (USA).
Od 2011 trenowała formacje w takich miejscach jak: Spółdzielczy Dom Kultury SEM w Zgierzu, Family Dance, Open Dance Studio czy Urban Dance Zone w Łodzi.
Obecnie zajmuje się grupami reprezentacyjnymi Black Team (Junior oraz Senior).
Monika należy również do ogólnopolskiej organizacji Who If Not You i miała okazję uczyć na charytatywnych warsztatach Help If You Can w Łodzi oraz Warszawie.
Bardzo ważne jest dla niej ciągłe doskonalenie własnych umiejętności, dlatego tak często jak to możliwe bierze udział w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą z najlepszymi nauczycielami z całego świata.
Przywiązuje ogromną wagę do muzykalności, nie zapominając przy tym o czystości i dokładności ruchu. Stara się, aby jej zajęcia były wyzwaniem zarówno dla kursantów jak i dla niej samej.

Katarzyna Kiełbik – Święconek to instruktor akrobatyki sportowej, była zawodniczka KS Tęcza Łódź , wielokrotna uczestniczka zawodów Ogólnopolskich w gimnastyce sportowej kobiet. Swoją przygodę z gimnastyką zaczęła już od najmłodszych lat najpierw jako zawodniczka a później jako instruktor gimnastyki.