Menu Zamknij

Roztańczone Czarne Stopy czerwiec 2014

Czerwiec obfitował w wiele ciekawych wydarzeń tanecznych, w których brały udział „Czarne Stopy”. Odbyły się liczne pokazy i turnieje, podczas których tancerze z naszego Zespołu wspaniale się zaprezentowali. Nie brakowało emocji!!!

W dniu 08.06.2014r. byliśmy na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Pabianicach. Wróciliśmy z brązowym medalem w kategorii formacje hip hop dzieci oraz ze złotym w kategorii formacje hip hop juniorzy!!!

Podczas V Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Tańca EUDEZET ALL STAR WEEKEND – 15.06.2014 Łódź, nasi tancerze walczyli dzielnie do samego końca i na 30 formacji zajęli wysokie IV miejsce!!!

 Podczas licznych koncertów tancerze z naszego Klubu mieli okazję zaprezentować się na jednej scenie z gwiazdami polskiej estrady muzycznej. W łódzkiej Atlas Arenie występowaliśmy z Zespołem „TRUBADURZY” oraz „ELENI”,

Na obchodach Dni Aleksandrowa Łódzkiego z Zespołami: „MAFIA” , „DŻEM” oraz „PERFECT”. Można nas było również zobaczyć na pokazach w Łódzkim ZOO, na festynie osiedlowym przy Szkole Podstawowej nr 114 oraz w Przedszkolu Miejskim nr 146 w Łodzi i wielu innych…

 Rok szkolny zakończyliśmy w rytmach muzyki hip hop. W dniu 16.06.2014r. odbył się Turniej Tańca „Powitanie Lata”, podczas którego wszyscy nasi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności i podsumowali rok ciężkiej pracy na treningach.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NASZYM ZAWODNIKOM WYTRWAŁOŚCI,

A RODZICOM GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH DZIECI !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *