2 listopada 2020 12:18

BLACK BEAT Project vol. 1

BLACK BEAT Project Vol. 1

 ——————————

Zapraszamy na pierwszą edycję warsztatów tanecznych BLACK BEAT PROJECT! Już 14 listopada rozpoczynamy cykl warsztatów tanecznych z najlepszymi instruktorami w Polsce.

——————————

Pierwszym z nich jest MICHAŁ BARAN!

Po raz pierwszy w Łodzi!

Tancerz, choreograf oraz instruktor , tańczy od 2009 roku. Od tamtej pory wziął udział w niezliczonej ilości pokazów oraz projektów tanecznych, wśród których znajdują się również takie, które sam tworzył jako choreograf. Swój poziom taneczny szlifował pod okiem światowej sławy choreografów oraz pedagogów z całego świata, wśród nich możemy wyróżnić takie nazwiska jak Denzel Chisolm, CJ Salvador, Thierry Verger, Matthew Tseng, Andye J, Cass Smith, Sayquon Keys czy Anthony Lee. Jego zajęcia charakteryzuje niesamowity szacunek jakim darzy to co sam uważa za fundament tańca – podstawy hip hopu, które miesza z nowoczesnymi kombinacjami, nad którymi pracuje przez większość swojego tanecznego życia. Oprócz ciężkiej pracy, jakiej można doznać podczas jego lekcji, Michał ceni sobie kontakt z uczestnikami jego treningów oraz dobrą zabawę, gdyż jak sam mówi, taniec to nie tylko ciężka praca i tak jak wszystko czym się zajmujemy, powinien wywoływać uśmiech na naszych twarzach. Nie możecie tego przegapić!

——————————

Instruktor: Michał Baran
Data: 14.11.2020
Godzina: 13:00 – 14:15
Cena: 35 zł
Miejsce: Klub Sportowy “Czarne Stopy” ul. Jurczyńskiego 1/3 Łódź
Liczba miejsc OGRANICZONA (25 miejsc)!

——————————
Zapisów dokonujemy:
– Przez Fan Page Klubu Sportowego “Czarne Stopy”
– Mailowo: czarnestopy@czarnestopy.pl
– Telefonicznie: 607 707 648 , 607 707 098

Płatności: Przelew na konto, bądź opłata w biurze Klubu.

——————————

UWAGA! W związku z COVID-19 gwarantujemy zachowanie zasad bezpieczeństwa w czasie warsztatów oraz ZWROT wpłat w przypadku odwołania lub przeniesienia warsztatów na inny termin! Aby zachować dystans podczas zajęć, warsztaty będą odbywać się na dużej sali.

Czarne Stopy > Informacje > BLACK BEAT Project vol. 1