2 września 2014 14:55

INSTRUKTORZY

Czarne Stopy instruktor Piotr SieradzkiPiotr Sieradzki – instruktor, choreograf, pedagog, absolwent Studium Tańca Współczesnego, sędzia Polskiej Federacji Tańca, Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego oraz International Federation of Modern Dance. Od 23 lat związany z łódzkim Zespołem Tańca Nowoczesnego „Czarne Stopy”.

Zajmuje się głównie stylem hip hop oraz technikami z nim związanymi. Jako tancerz wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Swoje umiejętności doskonalił na wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych.

Jako instruktor od 15 lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w Polsce i Europie.

Jego choreografie wielokrotnie zajmowały najwyższe lokaty na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Współpracował z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Trubadurzy, Kazimierz Kowalski i inni…

Tworzył widowiska taneczne, podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Jego pasja i profesjonalizm przyczyniły się do wychowania wielu pokoleń tancerzy, którzy realizując się w tańcu zdobywają najwyższe laury na parkietach w kraju i za granicą. Jego wychowankowie prowadzą zajęcia w największych szkołach tańca w Łodzi, Polsce i za granicą.

 

Czarne Stopy instruktorka Joanna SieradzkaJoanna Sieradzka – instruktor, choreograf, pedagog, absolwentka kierunku pedagogika na Uniwersytecie Łódzkim, sędzia Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Od 23 lat związana z łódzkim Zespołem Tańca Nowoczesnego „Czarne Stopy”.

Zajmuje się głównie stylem hip hop oraz technikami z nim związanymi. Jako tancerka wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Swoje umiejętności doskonaliła na wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych.

Jako instruktorka od 12 lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w Polsce i Europie.

Jej choreografie wielokrotnie zajmowały najwyższe lokaty na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Współpracował z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Trubadurzy, Kazimierz Kowalski i in..

Tworzyła widowiska taneczne, podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. 

Swoją wiedzę, doświadczenie i energię stara się przekazywać najmłodszym adeptom sztuki tanecznej dzięki czemu jej podopieczni zdobywają na zajęciach nie tylko fachowe umiejętności, ale czerpią też wielką radość z treningów.

 


Marta PączekMarta Pączek
–dyplomowany instruktor tańca, choreograf.

Cześć! Jestem związana z Klubem Sportowym „Czarne Stopy” już od kilku lat, natomiast z samym tańcem od ponad 15. Bez przerwy staram się doskonalić swoje umiejętności biorąc udział w licznych warsztatach tanecznych na terenie całej Polski. Mogę pochwalić się licznymi medalami zdobytymi na zawodach tanecznych, jak i udziałem w teledyskach. Jestem finalistką telewizyjnego programu tanecznego GOT TO DANCE. Na swoich zajęciach staram się przekazywać swoim podopiecznym wiedzę na temat różnych technik tanecznych. Taniec od zawsze był moją pasją, który wnosi codziennie wiele radości w moje życie.

Chciałabym wszystkich zarazić tą piękną dyscypliną sportu!!!

 

Czarne Stopy instruktor  Piotr BielawskiPiotr Bielawski – dyplomowany tancerz/choreograf , absolwent kierunku: turystyka i rekreacja na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w ludowym Zespole Śpiewu i Tańca Ziemi Bydgoskiej. Jednak studia na kierunku turystyka i rekreacja przywiodły go do Łodzi. Tutaj przez kolejne lata brał lekcje przede wszystkim z jfh, house, New style, hip hop-u, modern jazz i underground jazz. W póniejszym czasie tanczyl równiez salse w formacji Em’Salsa na festiwalach w Warszawie i Augsburgu. 

Dodatkowo rozwijał swoje umiejętności podczas warsztatów tanecznych u:

Jay-a (funky, hip hop), Thierrego Vergera (underground jazz), Gabriela Francisco (house,hip hop),Natali Madejczyk (jazz), Nathana Gordona (New Style), Lindy Dadd (jazz), Jasona Baitela (contemporary), Witolda Jurewicza (taniec wspolczesny), Jacka Owczarka (taniec wspolczesny), Luciano di Natale (jazz).

Na swoich zajęciach proponuje dużo solidnej pracy nad swoim ciałem i kordynacja. W swoich choreografiach laczy elementy roznych technik. Lubi podróżować i pracować z ludźmi, stąd wybór kierunku studiów, dzięki którym został również licencjonowanym pilotem wycieczek. Według niego właśnie podróże połączone z tańcem są najlepszym lekarstwem na stres i oderwanie się od codzienności. Poza tym są dobrą okazją do poznania nowych ludzi, oraz kultury również tej tanecznej.

 

Czarne Stopy instruktor Andrzej GawrylukAndrzej Gawryluk – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, trener klasy II w gimnastyce sportowej.

Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za osiągnięcia zawodowe- m.in.: Nagroda Ministra Oświaty i Wychowania , Medal Kapituły „ Serce Dziecku”, Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi.

Swój staż trenerski doskonalił w Polsce i za granicą, m.in.: w Niemczech, Rosji, Rumunii, Czechach, na Ukrainie i Słowacji. Prowadził zajęcia z młodzieżą we Francji i Belgii. Trenował zawodników z reprezentacji Polski- kadra narodowa juniorów w gimnastyce sportowej.

Obecnie współpracuje z Klubem Sportowym „ Czarne Stopy” w charakterze trenera gimnastyki , w którym prowadzi zajęcia z młodzieżą klas sportowych, podnosząc na wyższy poziom ich uzdolnienia motoryczne. Naucza podstawowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych, niezbędnych do rozwijania umiejętności tanecznych.


6U2A0622Maciej Maślakiewicz
– tancerz, instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpocząłem mając 8 lat w Zespole Tańca „ Czarne Stopy”, z którym wielokrotnie zdobywałem tytuł Mistrza Polski, Europy  w formacjach Hip Hop oraz indywidualnie solo.

Moją największą pasją i celem w życiu jest taniec! Pragnę przekazywać dalej swoją wiedzę najlepiej jak tylko potrafię! Muzyka kieruje mnie w życiu dzięki czemu jasno ustalam sobie reguły gry i realizuję się w marzeniach. W tańcu najważniejsza jest wytrwałość i duże ambicje. Nie musisz mieć talentu od samego początku! Taniec jest przede wszystkim zabawą! Poczuj to i baw się tym!

Specjalizuję się głównie w tańcu nowoczesnym, hip hop. Biorę czynny udział w wielu pokazach w Polsce jak i za granicą. Wiele razy tańczyłem i udzielałem wywiadów dla TVN, TVP 2, Radio Łódź, Czwórka itd… Moja taneczna przygoda zaprowadziła mnie za ocean wprost do Nowego Jorku – stolicy tancerzy! Tańczyłem podczas ogólno-światowych warsztatów The Pulse on Tour in New York City z największymi gwiazdami światowej sceny tanecznej.

Szkoliłem się u takich choreografów jak: Tricia Miranda, Brian Friendman, Ian Estwood, Dave Scott, Cris Judd, Gil Duldulao, Tucker Barkley, Tessandra Chavez, Rob Rich, London Dyer, Viki Cercek, Mariusz Kotarski, Marcin Rębielas , Piotr Sieradzki i wielu innych!

1234382_685068864837780_1175543756_nMalwina Zawiślak – Choreograf, instruktor, tancerka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi specjalizacji: choreografia i techniki tańca.

Tańcem zajmuje się od 20-tu lat zaczynając od tańca towarzyskiego poprzez techniki tańca nowoczesnego takich jak: oldschool, newstyle, dancehall, house, locking, salsa solo. Szkoli się również w technikach tańca jazzowego, współczesnego, klasycznego. Pracuje z zespołami młodzieżowymi, uczy od 7 lat.

Ukończyła szkołę aktorską LART STUDIO w Krakowie, zdobywa doświadczenie sceniczne grając w spektaklach, projektach tanecznych i nie tylko. Od 4 lat tancerka Grupy Off Harnam, z którą występuje na deskach łódzkich teatrów.


12049492_185678811763955_2942125843668811767_nMateusz Durman – tancerz, instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 6 lat temu w Zespole Tańca „ Czarne Stopy”, z którym wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, Europy  w formacjach , miniformacjach, duetach Hip Hop oraz jako solista.

Jego największą pasją jest taniec, specjalizuje się w technikach street’owych- hip hop, popping. Do dziś występuje z Zespołem Tańca „ Czarne Stopy” na polskich i zagranicznych parkietach tanecznych. Brał udział w licznych produkcjach telewizyjnych.

Szkolił się u wielu wybitnych instruktorów i choreografów z Polski i z zagranicy m.in.: Stanisław Stasiu Korotyński , Ernest Erni Korotyński , Patricia Pati Laskowska , Klaudia Kika Olszewska , Alexandra „ Sahaa” Krausova, Lukass Madeja, Martina Hurdichova, Maksymilian Hać, Joanna Lisowska, Piotr Sieradzki i wielu innych!!!

.


1529708_10202696958605792_1728168563_oRoksana Saniuk – Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole Sezamki, ale jej miłością okazał się taniec uliczny dlatego też zaczęła tańczyć w zespole „Czarne Stopy”‚, z którym to w latach 2000-2003 zdobyła wielokrotnie czołowe miejsca w Polsce i za granicą. T

Tańcem zajmuje się od ponad 15 lat osiągając wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz czołowe miejsca na mistrzostwach Europy i Świata.  Brała udział w wielu trasach koncertowych, eventach znanych firm m.in Puma, Nike, Levis i wiele innych oraz videoklipach i koncertach polskich gwiazd sceny muzycznej miedzy innymi Dody, Mariny, Margaret, Afromental. Swoje umiejętności systematycznie szkoli w Los Angeles w Californii u czołowych światowych choreografów.

Roxi jest finalistką drugiej edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią oraz otwartą głową na rożne style taneczne.

.


foto-hip-hop-Koft-150x150Kamil Hoft – doświadczony instruktor tańca, tancerz, choreograf oraz instruktor lekkoatletyki. Wyjątkowo charyzmatyczny, zdolny, uprzejmy i niezwykle energiczny.  Swoim optymizmem, uśmiechem i poczuciem humoru mobilizuje wszystkich do zapoznania się z tańcem, który jest jego pasją. Na jego zajęciach wszystko jest możliwe! Nauka kroków i choreografii przestaje być wyczerpującym treningiem, lecz staje się naprawdę świetną zabawą!! Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji wychowanie fizyczne. Współpracuje   z teatrem im. Jaracza w Łodzi gdzie brał udział w spektaklach „Sen Nocy Letniej” W.Szekspira.

Choreograf Kordiana Kacperskiego na „Look of the Year” w Łodzi.

Uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych miedzy innymi Summer Dance Intesive, DanceMania, Back to the Groove, Tricky LA, Europejskie spotkania taneczne, Hip Hop Mania, Fair Play Dance Camp. Uczył się  od NIKA DEMOURY(główny choreograf J.Bibera), LEE DANIELSA, SWEET, JAOU ASSUNCA, TONY CZARA, JIANA, LAURY EDWARDS, CANDANCE BROWN, KYLE HANAGAMI, KEVINA MAHERA, ANTHONY KAYE, VIET DANGA, GABRIEL FRANCISCO,SWEET, FLOCKEYA, MONCELLA „il cosbyego”, DAMONA FROSTA,TIGHT EYEZ-krump, LANDO WILKINSA,WILLDABESTA, MANKA, SANDI, MARCINA MROZINSKIEGO bboying-STORM, ROXRITE,KEEBZ,KID DAVID,POE ONE, bboy THOMAZ,oraz Mirosława Bednarkiewicza i  wielu innych.
Brał udział w wielu pokazach i zawodach w całej Polsce m.in. RYTMY ULICY i THE STYLE CRASH.
.

.


Comments
  1. ewa    

    Witam,mam pytanie jak wyglądają zajęcia dla jeszcze przedszkolaka a od w września pierwszoklasistów?córka uwielbia tańczyć i myślę że nie źle sobie radzi..Jak to wygląda z opłatami i ilością zajęć teraz i od września.

Comments are closed.

Czarne Stopy > HOME > INSTRUKTORZY